У тваринництві вихідних немає

2016-й рік тваринницька галузь нашого підприємства закінчила із підсумками, що значно перевищують результати попереднього річного періоду. Тож зміни, які ми запланували у минулому січні та втілювали протягом року, дозволили задіяти наявні резерви й розкрити потенціал виробництва тваринницької продукції.

У 2016-му році виробництво молока по підприємству збільшилося на 639 т проти 2015-го. На 340 кг зріс середній надій на корову, досягнувши по стаду 6689 кг. Покращилися й якісні показники молока: підвищився вміст жиру й білку. Крім того, на отримання молока витрачено менше концентрованих кормів, підвищилася рентабельність виробництва.

Особливо хотілося б відзначити з цього приводу колектив МТФ №5. Якщо у попередньому році тут були певні проблеми й падіння обсягів виробництва, то протягом 2016-го року колектив зміг не лише виправити ситуацію, але й повернути позицію лідера. Майже третина всього молока підприємства вироблена саме в цьому підрозділі. За минулий рік на МТФ №5 цього продукту одержано на 486 т більше, ніж у попередньому році. На 693 кг збільшився середній надій на корову, сягнувши 7670 кг. На цій фермі ми очікуємо збільшення надоїв і надалі. Адже аналіз первісток тут засвідчив, що 43% їх на піку лактації показали добову продуктивність понад 25 кг молока. У майбутньому такі тварини можуть мати річні надої близько 8,5 тис. кг.

Є резерви для збільшення продуктивності й на інших фермах. Зокрема, на МТФ №1 за рік змогли підвищити середню продуктивність корів відразу більше ніж на тонну, піднявши середній надій на тварину зі скромних 5247 кг до другого по господарству показника у 6338 кг. Відповідно, на 218 т збільшилося тут і валове виробництво цього продукту.

До досвіду колег варто придивитися колективам МТФ №2 та №4, де надої на тварину дещо зменшилися, хоча й залишаються на задовільному рівні – 6307 кг та 6296 кг відповідно. А досвід цей, який веде до успіху, полягає у неухильному дотриманні технології виробництва молока, зокрема – годівлі тварин. Так, зараз на всіх фермах корови годуються залежно від їхньої продуктивності. Відповідно скориговані й раціони, в тому числі – не лише дійних, а й сухостійних тварин. Але якнайкраще складений раціон може так і залишитися на папері, якщо корми неправильно змішують і невчасно роздають. Тому було проведено моніторинг роботи трактористів на фермах, вони отримали детальні плани та почали подавати щоденні звіти. Завдяки цьому вдалося налагодити роздавання кормів, і саме на МТФ №5 цю важливу ділянку роботи організували найкраще. У цьому – велика заслуга завідуючих фермою Оксани Олефір і Наталії Падун та механізатора Василя Марційчука, який працює на кормозмішувачі. Також у цьому підрозділі добре організоване розтелення тварин, їхнє роздоювання.

За минулий рік добре попрацювали і в органічному м’ясному скотарстві . Підприємство реалізувало 580 ц органічного м’яса. Розпочали активну роботу над збільшенням поголів’я м’ясного напрямку, зайнялися підбором плідників із високими показниками мармуровості м’яса.

Розуміючи, що основою успіху є кваліфікація і професійні знання працівників ферм, протягом року у всіх підрозділах були проведені навчання – завідуючих фермами, ветеринарів, доярок, обліковців, операторів штучного осіменіння. Для цього запрошували провідних фахівців країни – науковців та практиків. Результатами навчань, зокрема, стала більш організована, уважніша робота операторів штучного осіменіння. Це відразу позначилося на виробничих показниках – зменшилася тривалість сервіс-періоду, вихід телят на 100 корів збільшився в цілому по господарству з 77 до 83%. На МТФ №5, де ветлікарем-оператором штучного осіменіння працює Олексій Дубина, отримали 96 телят на 100 корів. І це – чудовий результат.

Поліпшився й облік у тваринництві. Дані обліку стали більш систематизованими, документообіг відповідає прийнятим нормам. Налагоджено високий рівень обліку й контролю по кормоцехах. Покращилася й селекційна робота: тварини розділені за генотипом й продуктивністю, окремо виділені телиці з високими племінними показниками, їх плануємо помічати спеціальними бирками.

«Агроекологія» не втрачає своїх позицій і в освітній діяльності: за рік на базі підприємства пройшли виробничу практику студенти Полтавської державної аграрної академії, Хомутецького зооветеринарного технікуму. Майбутні зоотехніки та ветеринарні фахівці мали нагоду отримати вагомий практичний досвід використання засвоєних у навчальних закладах теоретичних знань.

Тож зроблено тваринниками чимало. Сьогодні ми чітко бачимо сильніші й слабші сторони нашої галузі, а, значить, маємо план дій на майбутній період. Нинішнього року ми будемо працювати в напрямку подальшого підвищення продуктивності тваринництва, а для цього треба докласти зусиль всьому колективу на всіх етапах виробництва тваринницької продукції.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *